Apie Tissu

Nuo Idėjos iki Gerbėjų

Nuo idėjos iki gerbėjų

Nauja sėdmaišio forma

2017 sukūrėme naują sėdmaišio formą, kuri leido pakeisti namų fotelius lengvai stumdomais sostais. Jis greitai tapo prabangiu naujos kartos svetainės baldu, kuris dabar puošia daugelio Lietuvos žvaigždžių namus (LNK, 2021). 


Dangiškoji Bitutė

Pagalvėlės, kurios tapo hitais

Sukūrėme pagalvėlę, kuri susilaukė vienareikšmiškai daugiausiai atsiliepimų –  žmonės nerado nieko panašaus, nei geriausiuose Italijos dizaino namuose, nei visoje Amerikoje. Per kelis metus, legendinė bitutė iškeliavo gerbėjams į 17 skirtingų šalių. Ir tai tik pradžia.

Praplėtėme Šeimą

Prabanga augintiniams

2021 įgyvendimone tikslą sukurti prabangiausius gultus savo taksiukams Greisei ir Perlai. Tie, kurie myli savo augintinius, supras mūsų aistrą, kurią sudėjome į augintinių komfortą. Juk visi žinome, kas iš tikro yra mūsų namų šeimininkai.  


Labai noriu padėkoti TISSU BY E&N komandai , jūsų darbam konkurentų nėra. Tobulo grožio darbai, atlikti su didžiulę meilę. Rekomenduoju ! ❤️❤️❤️

Neringa K.
Lietuva
TISSU grožius esame užsakinėję ne vieną kartą namams papuošti 🙂 pati nuostabiausia kokybė ir visada šiltas bendravimas. Paskutinį kartą užsakėme guoliuką šuniukui, kuris viršijo lūkesčius

Nomeda B.
Lietuva

Kas slepiasi už Tissu by E&N?

Moteriška draugystė

Visi produktai originaliai sukurti dizainerės Erikos Grigorjevaitės ir jos mamos, bei verslo partnerės, Nijolės.  Interjero detalės, tampančios kultinėmis, kuriomis žavisi tiek Europos, tiek Amerikos interjero gurmanai, tapo naujos kartos interjero pagrindu. 


Kam kuriame Tissu?

Sukurta praktiškam naudojimui

Nors gaminame prabanga pasižyminčias interjero detales, naudojame tik aktyviam naudojimui skirtas medžiagas ir siuvimo technologijas, kurios leidžia Tissu produktams prisitaikyti prie judraus jūsų gyvenimo būdo. 

Kas toliau?

Be jūsų, nebūtų mūsų

Dėkojame visoms bendramintėms ir Tissu gerbėjoms už šiltą bedravimą. Jūsų atsiliepimai ir komentarai yra mūsų naujų idėjų pagrindas. Apie naujausius kūrinius, interjero įkvėpimus ir nuolaidas sužinosite el. paštu.

Nemokamas Pristatymas Lietuvoje

Visoms prekėms virš €80

Pinigų grąžinimo garantija

28 dienų prekių gražinimas

1 Metų Garantija

Garantuojame produkto patvarumą

100% Saugus Mokėjimas

PayPal / MasterCard / Visa / PaySera